İspa Pazarlama | Kozmetik ve İthalat

Hakkımızda…

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla Miss Betty olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarfettik. İspa Pazarlama olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. İnternet sitemiz üzerinden bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilir ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

İspa Pazarlama ilk olarak İstanbul’ da faliyet gösteren firmamız kısa zamanda Türkiye ve ardından tüm Dünya’ ya yayıldı. İspa Pazarlama alanında dünyanın en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

İnternet sitemizde siz değerli müşterilerimiz için ürünlerimizi ve hizmetlerimizi tanıtacağız. Web sitemizin üzerinden sizlere ürünlerimizle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizlerle iletişim kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız.

Hedefimiz, kalitemizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunmaktır.

Saygılarımızla